İzmir Eşya Depolama

izmir eşya depolama hizmeti, garantili eşya depolama

İzmir eşya depolama sektöründe depolama firmaları arasında en kaliteli hizmeti sunan kuruluşumuz, uygun seçeneklerle sizlere her zaman yardımcı olmaya hazırdır. İzmir eşya depolama firması olarak uzun bir geçmişe sahip olan kuruluşumuz, İzmir ve çevre bölgelerdeki önemli depo ağlarından biridir.

İzmir evden eve nakliyat alanında da hizmet veren kuruluşumuz bu konuda ücretsiz ekspertiz vererek taşınma ve depolama süreçlerinin taşınmadan önce önceden bilinmesi gerektiğinin altını çizmektedir. Depolanacak veya taşınacak eşyalarınız ister ev eşyası ister ofis eşyası olsun, kuruluşumuzdan ücretsiz demontaj ve kurulum hizmeti talep edebilirsiniz.

İzmir eşya depolama firmamız, nakliye veya depolama sigortası konusunda Türkiye’nin en kaliteli sigorta firmaları ile çalışarak kırılan veya hasar gören eşyalarınızın hasarlarını karşılamanıza yardımcı olur. Ayrıca talep üzerine asansörlü taşıma hizmeti de vermekteyiz. Kaliteli bir şekilde asansör taşıma hizmeti veren firmamız eşyaların zarar görmemesi için asansör araçlarımızla hizmet vermeye devam etmektedir. Özel mobilya ve kırılabilir eşyalarınız için paketleme hizmetlerinde en kaliteli kaplama kağıtları ve kartonları kullanan firmamız, kapalı kasa arabalarımız ile eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini en aza indirmektedir.

Depolama tesislerimiz, değerli eşyalarınızı sessiz ve güvenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Depo alanlarımız şirketimize aittir ve geliştirme sürecinde özellikle eşya depolamak için inşa edilmiştir. Mümkün olan en iyi durumda ve zamanında, toz, kir ve nemden arındırılmış depolama hizmetleri sunuyoruz. Depolarımız 7 gün 24 saat güvenlidir. Ayrıca gözetim ve kamera sistemlerimiz ise en son modeldir. Aynı zamanda sadece firma yetkilileri ve mal sahiplerinin depo bölgelerimize izin verilmektedir.

İzmir eşya depolama güvencesi

İzmir eşya depolama firmamız yetkin ekibi ile hem nakliye hem de depolamada sorunsuz hizmet sunuyor. Eşyalarınız bize emanet. Onları elimizden gelen en iyi şekilde taşımaya ve depolamaya söz veriyoruz. Depolama hizmeti ile sektörün en iyi nakliye firması hizmetinizdedir. Güven ve gönül rahatlığıyla eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Sigortalı kurumsal ve tamamen profesyonel hizmetimiz sizi rahatlatacaktır. Eşyalarınızın mümkün olan en güvenli ve emniyetli şekilde depolanacağını taahhüt ve garanti ediyoruz.

Eşya depolama sigortası, yangın, deprem, hırsızlık ve benzeri durumlarda eşyalarınızın kaybolmasını ve yok olmasını teminat altına alır. Eşyalarınızın ne kadar yer kaplayacağına bağlı olarak depolama maliyeti değişir. Parçalarınız veya ev ve iş malzemelerinin bir kombinasyonu güvenli ve uygun maliyetli bir şekilde depolanır. Depo güvenliği alanında şifreli kapı sistemlerimiz, giriş çıkış kontrollerimiz, 7/24 güvenlik kameralarımız ve erken uyarı sistemlerimiz sayesinde değerli eşyalarınızı gönül rahatlığıyla en güvenli ellere teslim edebilirsiniz. İzmir eşya depolama firmamız, siz değerli müşterilerimiz için depolama hizmetlerinde kredi kartlarına taksit imkanı da sunmaktadır.

İzmir eşya depolama hizmeti

Ekiplerimizde bulunan kalifiye marangozlarımız ile mobilyalarınızı en verimli şekilde demonte edip paketliyoruz. Aynı zamanda, daha önce yaptığımız keşiflerin ardından tüm ürünlerinizi söküp paketlemek için kalifiye işçilerimizi görevlendiriyoruz. Beyaz eşyalarınızı demonte ederken bağlantılarına zarar vermemeye özen gösteriyoruz. Aynı zamanda beyaz eşyaların koku yapmaması için gerekli olan malzemeleri de değerlendirip paketliyoruz.

Paketleme sistemimiz sektördeki en iyisidir. Eşyalarınızı paketlerken ve taşırken en iyi ürünleri kullanıyoruz. Malzemelerimiz sektörün en iyisidir ve taşıma sırasında malları toz, kir ve nemden korur. İzmir eşya depolama firmamızın müşterileri, ürünlerin saklama koşullarını, sigorta ücretlerini ve ödememelerini kapsayan kapsamlı bir sözleşme imzalar.

Mevcut hizmetimiz ve geçmiş uzmanlığımız ile eşyalarınızı en iyi şekilde güvence altına alıyor ve depoluyoruz. Eşyalarınız istediğiniz kadar depolarımızda kalabilir ve dilediğiniz zaman teslim alabileceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*